ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ZIMMER + ROHDE
с 2007 года

Illustration

Меблювання майбутнього, з 1899 року

Компанія Zimmer + Rohde , відома на міжнародному рівні завдяки витонченому дизайну та високоякісному текстилю для інтер’єру, який вже понад століття створюється обєднує в собі традиції та інновації. З різноманітним міжнародним портфоліо ексклюзивних брендів меблевих тканин Zimmer + Rohde представляє широкий спектр стилів життя.

Последние коллекции

Illustration
2023 I

Zimmer + Rohde: SOUL SPACES

Нова весняна колекція Zimmer + Rohde SOUL SPACES — це справжній ріг достатку для почуттів, де жорсткість зустрічається з гладкістю, а матовий поєднується з блискучим. Грубі текстури контрастують із розкішною високоякісною обробкою поверхні.

Illustration
2023
Париж

ÉTAMINE: HEURES D’ÉTÉ

Нова колекція ÉTAMINE, зображуючи природний світ навколо нас, розкриває особливий баланс, який необхідно підтримувати між архітектурою та дизайном з одного боку, і ландшафтом - з іншого.

Illustration
2023
Нью Йорк

TRAVERS: VOYAGER

Подорожі – це робить вас безмовними, а потім перетворює вас на оповідача. Саме вони і були джерелом натхнення для створення цієї колекції.

Предыдущие коллекции

Illustration
2022 II
 

Zimmer + Rohde: CITY VIBES

Одним із найзахоплюючих аспектів міського життя є майже безмежна різноманітність можливостей, доступних для кожної особи, чи то постійних мешканців, чи то гостей, які просто досліджують живу атмосферу мегаполісу на вихідні або під час ділової поїздки.

Illustration
2022 I

Zimmer + Rohde: SKETCHBOOK

Скетчбуки мають свій особливий шарм, що дають уявлення про деталі внутрішнього художнього процесу. Вони розкривають особливості дизайну і шлях до народження ідей.

Illustration
2022 
Милан

ardecora: Novecento Italiano

Чітка геометрія та графічна строгість у чуттєвій взаємодії з елементами класики, що домінують у просторих залах та салонах. В колекції дуже відчутний і сьогодні дух місця, що колись було культурним осередком для розкішного життя мисткцької інтелектуальної еліти.

Illustration
2022 
Лондон

Hodsoll McKenzie: REWILD

Rewilding означає дозволити природі подбати про себе, дозволити природним процесам формувати сушу та море, відновити пошкоджені екосистеми та відновити деградовані ландшафти.

Illustration
2022
Париж

ETAMINE: Coup de Soleil

Десь в Андалузії, в студії французького художника колекція «COUP DE SOLEIL» ETAMINE пропонує нам поглянути на красу природних матеріалів та насичення кольорів її принтів та вишивок.

Illustration
2022 
Нью Йорк

TRAVERS: Garden Club

Колекція мотивована мрією про чудово вирощений сад, що складається з рослин і квітів, зібраних зблизька та здалеку.
Натхнення для створення GARDEN CLUB було створено, щоб відобразити дух мандрівного способу життя, з усіх куточків світу.

Illustration
2022 

Карнизи artline

Виразний дизайн поєднується з далекоглядною майстерністю
«Розробка екстраординарних карнизів для штор і рішень для кріплення інтер’єрів, які підкреслюють вражаючі акценти, — це бачення artline. Наповнюючи процес проектування ентузіазмом, пристрастю та впроваджуючи кожну деталь з точністю, це створює ідеальне поєднання форми, функціональності та інновацій. Наші дизайни демонструють прекрасна взаємність між концептуальною взаємодією та відчутною текстурою».

– Стефан Габель, креативний директор