+380 (67) 658-89-70 / +380 (67) 247-67-08

Illustration
Illustration

Інтер'єр сповнений поччутів, де італійська елегантність поєднується з вишуканим дизайном.

Ardecora насолоджується заможністю життя. Це сміливе переосмислення класичного італійського стилю, що є синонімом вишуканої розкоші, привабливості та багатством витонченої майстерності. Об’ємний оксамит, тонкий шовк і розкішний велюр зачаровують тих, хто любить елегантну екстравагантність – і вишукані деталі.

Колекції Ardecora

Illustration

Ardecora: Milano 2023Trinacria

ARDECORA представляє колекцію TRINACRIA, яка вражає своєю сучасною елегантністю та глибокими кольоровими світами. У цій колекції ви знайдете різні текстури і дизайн, натхненні бароковою культурою та архітектурою Сицилії. Від шовкового велюру PALAZZO GANGI з його вишуканим блиском до поетичних друків VILLA PALAGONIA, які оживляють фауну, флору і архітектуру палаців. Колекція також пропонує натуральне волокно ERICE, що поєднує альпаку та вовну, а також DONNAFUGATA на натуральному льоні з арабескним мотивом. Ці дизайни дарують теплу атмосферу та сучасну інтерпретацію витонченості Сицилії, створюючи надзвичайно красивий і доторкнутими враження.

Illustration

Ardecora: Milano 2022 Novecento Italiano

Колекція Ardecora NOVECENTO ITALIANO бере за основу неперевершену італійську архітектуру 20ст, відтворює її в своїх дизайнах та водночас вдихає в них дух сучасності, креативу та стиль теперішніх часів. Вілла Неккі-музей в самому серці Мілану, перлина міланської архітектури, створена в 1930-х роках, став особливим джерелом натхнення для цієї колекції. Це, свого роду, шана розквіту італійської архітектурної сучасності, яку віддали дизайнери, відтворивши ці шедеври з особливою витонченістю та майстерністю.Чітка геометрія та строгість у поєднанні з чуттєвою класикою - особливо домінують у великих приміщеннях своєю монументальністю.

Illustration

Ardecora: Milano 2021 Villa Farnesina

Період Італійського Відродження прославлений дебютом олійного живопису, появою перспективи та жвавістю багатошарових кольорових світів у мистецтві. Колекція Ardecora 2021 відзначає цю захоплюючу епоху в усіх її аспектах і особливо присвячена її матеріальності та архітектурі: видатні фортеці з пісковику та лінійна витонченість вражаючих будівель є джерелом натхнення для нових шедеврів.

Illustration


Креативний директор: Katharina SchmitterІнші бренди

Illustration

HOULES | Paris

Illustration

LIZZO

Illustration

HOME TEXTILE

Illustration

Heading

Illustration

Mobois

Залишити заявку:

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.