+380 (67) 658-89-70 / +380 (67) 247-67-08

Illustration
Illustration

Освіжаюча радість, де французька романтика поєднується з химерною елегантністю

ETAMINE прославляє мистецтво жити повним життям. Тут романтична радість відображається у світлих свіжих кольорах, ефірних квіткових принтах та елегантній постільній білизні та шовку. Непідвладний часу, стиль бренду, відкриває новий погляд на те, як створити диво природи в кожному інтер’єрі.

Колекції ETAMINE

Illustration

ETAMINE: Paris 2023Heures d’été

Нова колекція тканин Heures d’été поєднує в собі вибухи яскравих літніх кольорів та ідеальну геометрію, що відкриває нам особливий зв'язок між природою та архітектурою. Натхненням для цього стала монументальна вілла, яку спроектував відомий французький архітектор. Варто тільки відчинити вікна і впустити сонячне світло. Промені мов виходять на сцену та створюють щасливу атмосферу, переносять нас у третій вимір, де природні пейзажі в абсолютній гармонії з монументальними будівлями. У грі вітру квіткові вишивки немов прокидаються та додають плавний рух будь-якій конструкції, а оббиті стільці та вуличні лавки у внутрішньому дворику приносять з собою у простір літо протягом всього року. Творець колекції Елоді Делетой особливу увагу приділила вуличним тканинам високої якості.

Illustration

ETAMINE: Paris 2022Coup de Soleil

В колекції Coup de Solei асортимент тканин дуже вдало поєднує в собі виключну майстерність та сучасні методи виробництва з легкою, м'якою та ніжною естетикою. Тут бренд Etamine ламає всі звичні шаблони та проєктує свій новий погляд на світ. Нова колекція Coup de Soleil, славна красою натуральних матеріалів, соковитими кольорами та чудовим володінням принтів, запрошує нас у захопливу подорож до Андалусії, в майстерню французького художника, де вона представлена. Побілена груба підлога у взаємодії з грою тіней створюваних сонцем - все це пробуджує в нашій уяві своє особливе бачення сучасного дизайну інтер'єра.

Illustration


Творець: Elodie DelétoilleІнші бренди

Illustration

HOULES | Paris

Illustration

LIZZO

Illustration

HOME TEXTILE

Illustration

Heading

Illustration

Mobois

Залишити заявку:

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.