+380 (67) 658-89-70 / +380 (67) 247-67-08

Illustration
Illustration

Британська витонченість в поєднанні з мінімалізмом

Постійні акценти Hodsoll McKenzie - це натуральні матеріали в делікатних відтінках, що поєднують багату дизайнерську спадщину з витонченною майстерністю, яка ґрунтується на стійких інноваціях. Hodsoll Mckenzie підтримує британські стандарти дизайну та стриману, але ефектну елегантність.

Колекції Hodsoll McKenzie

Illustration

Hodsoll McKenzie: London 2022 Rewilding

Rewilding - це не нищіти природу і не заважати їй дбати про себе. Колекція присвячується видам різноманітних тварин, які можуть зникнути назавжди, якщо людство не навчиться існувати в гармонії з навколишнім середовищем. В ній, творець колекції Фредеріка Вінклер, по-новому інтерпретує сучасні англійські традиції створення дизайнів. Сучасні форми та малюнки поєднуються з натуральними волокнами і кожна така тканина має свій унікальний характер. У цих поєднаннях робиться акцент на пряжу, яка є органічною та має низький вплив на навколишнє середовище

Illustration

Hodsoll McKenzie: London 2021 Utopia

"А чи є більшою мотивацією, за краще життя для всіх? Звичайно що ні!" - відповідає автор колекції Фредеріка Вінклер.Мрія стає видінням, а бачення стає конкретним планом найкращого майбутнього, утопією свого роду. І навіть якщо це неможливо реалізувати в повному обсязі, воно все одно може служити дальнім світлом і метою. Одне можна сказати напевно: шлях до кращого майбутнього буде набагато легшим, якщо ви оснащені хорошим і якісним планом. І саме цей шлях обирає бренд Hodsoll McKenzie під назвою "Утопія".

Illustration


Креативний директор: Fredericke WinklerІнші бренди

Illustration

HOULES | Paris

Illustration

LIZZO

Illustration

HOME TEXTILE

Illustration

Heading

Illustration

Mobois

Залишити заявку:

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.