+380 (67) 658-89-70 / +380 (67) 247-67-08

Illustration
Illustration

Витончена та вічна американська елегантність, яка поєднується з розкішшю

TRAVERS про традиційний текстильний дизайн і фантазійну кольорову палітру з відтінком сучасності. Результатом є прекрасне поєднання американського міського та сільського життя, злитого з шармом провінційної англійської місцевості. Його позачасова естетика, часто натхненна подорожами, вишукана і приваблива, ідеально підходить для будь-якого стильного інтер’єру.

Колекції TRAVERS

Illustration

TRAVERS: New York 2023Voyager

"Кожна подорож - незабутні враження, можливість побачити світ, та, безумовно, дивовижне джерело особистого натхнення для творчих людей." - зі слів автора колекції Allison Block.Колекція VOYAGER - це ніби ви побували в гостях у колекціонера, який багато подорожував і кожен дизайн-це окрема історія, натхненна враженням різних культур, де відтворені найгарніші візерунки та орнаменти, кольори та форми. Ці витвори, мов сувеніри привезені з різних міст, які відправляють нас у незабутню подорож культурою далеких країн.

Illustration

TRAVERS: New York 2022Garden Club

Натхненням для створення цієї колекції для Еллісон Блок було бажання відобразити дух мандрівного життя, який поєднує в собі традиції країн різних куточків світу, але при цьому залишатися вірними звичним мотивам та стилю дизайнів Travers. Різномаїття візерунків та текстур, фантазійні колірні палітри, принти - все це нагадує природню натуральну красу. Така філософія передає оригінальність дизайнів, технік друку та засобів плетіння, які в сукупності мають багатошаровість і виглядають стильно та креативно. Мета цієї колекції - передати тонке відчуття вишуканого старосвітського стилю в цьому неповторному текстилі для штор, подушок, різних аксесуарів та оббивки.

Illustration


Творець: Allison BlockІнші бренди

Illustration

HOULES | Paris

Illustration

LIZZO

Illustration

HOME TEXTILE

Illustration

Heading

Illustration

Mobois

Залишити заявку:

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.