+380 (67) 658-89-70 / +380 (67) 247-67-08

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ZIMMER + ROHDE в Україні з 2007 року

Illustration

Меблювання майбутнього, з 1899 року

Компанія Zimmer + Rohde, відома на міжнародному рівні завдяки витонченому дизайну та високоякісному текстилю для інтер’єру, який вже понад століття об'єднує в собі традиції та інновації. З різноманітним міжнародним портфоліо ексклюзивних брендів меблевих тканин Zimmer + Rohde представляє широкий спектр стилів життя.

Колекції Zimmer + Rohde

Illustration

Zimmer + Rohde: Fall 2023ABSTRACT

Мистецтво абстракції, що виникло в кінці 19-го і на початку 20-го століть в Європі, відкрило перед нами новий світ інтерпретацій і виразів. Цей творчий рух зачепив сучасну мистецьку сферу, а також знайшов відображення в осінній колекції Zimmer + Rohde.
Нові дизайни відзначаються геометричними формами, які збираються в динамічні композиції, переносячи нас у світ абстракції Стефана Габеля з унікальною енергією і чуттєвістю автора, яка відображає його спосіб розуміння мистецтва та дизайну.

Illustration

Zimmer + Rohde: Spring 2023SOUL SPACES

Нова весняна колекція Soul Spaces - дійсно стане душею простору. В цих дизайнах фактурні жорсткі поверхні об'єднуються з гладкими та м'якими, матове набуває блиску та мерехтіння, а необроблені текстури плавно переходять в більш класичниу елегантну поверхню. Дизайнерська команда вклала власне уявлення про те, яким вони бачать сучасний інтер'єр. Ці неймовірні поєднання фактур розповідають нам особисту історію почуттів кожного з них та неодмінно змусять вас продовжувати ці історіі своїми власними відчуттями. Ласкаво запрошуємо у вашу особисту зону комфорту очима творця Стефана Габеля.

Illustration

Zimmer + Rohde: Fall 2022CITY VIBES

Найбільш захоплюючий аспект життя в мегаполісі - це безмежні можливості, які стають доступні кожному, хто туди попадає. При цьому зовсім немає значення мешкаєте ви там, приїхали у відрядження чи просто проводите уікенд. Ця концентрація різних стилів життя, культур та форм мистецтва народжує нові власні ідеї та надихає. Інтер'єри розквітають шаленими творчими колажами та стають відображенням яскравих особистих портретів їх мешканців, а громадські місця, бари, ресторани та готелі звертають увагу на своє середовище, наповнюються ідентичністю, щоб зробити свій інтер'єр "як вдома". Для занурення в атмосферу міського вайбу Стефан Габель, як творець, пропонує ознайомитись з джерелами його натхнення.

Illustration

Zimmer + Rohde: Spring 2022SKETCHBOOK

Скетчбуки (він же етюдник) - дійсно невід'ємна деталь кожного витвору мистецтва, оскільки вона дає змогу зазирнути у сам процес створення шедевру. Не дарма замальовки великих художників експонуються завжди поряд з готовими роботами. Так і в інтер'єрах текстиль відповідає за спонтанність та сміливі рішення, тому основою створення цієї колекції було свідоме застосування принципу випадковості у поєднанні текстур та принтів. Основна мета дизайнера цієї колекції Стефана Габеля - показати задоволення від експеременту під час створення цих неймовірних дизайнів.


Illustration


Креативний директор: Stefan GabelІнші бренди

Illustration

Hodsoll & McKenzie | London

Illustration

HOULES | Paris

Illustration

LIZZO

Illustration

HOME TEXTILE

Illustration

Heading

Illustration

Mobois

Залишити заявку:

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.